POLSKA–ROSJA–NIEMCY

1 wrzesień corocznie – w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej – powinien to być ŚWIATOWY DZIEŃ POLKA.

Obowiązkiem wszystkich Polek i Polaków jest przypominać Światu, że Polska jako pierwsza stawiła zbrojny opór Niemcom 1-09-1939 r. Polska też jako jedyna w Europie nie podjęła żadnej współpracy z Niemcami pod ich wodzem Adolfem Hitlerem. Został on legalnie wybrany w wyborach powszechnych. Później Niemcy długo nikogo nie wybierali.

Przypominać należy Światu, że my, Naród Polski, zapłaciliśmy za II Wojnę Światową najwyższą cenę ze wszystkich państw Świata. W 1939 r. Polska to 388.000 km2 powierzchni i 35,1 miliona ludzi. W 1946 r. Polska to: 312.700 km2, ubyło 1/5 Polski oraz 23,6 milionów ludzi, ubyło 1/3 Polek i Polaków.

Przypominać należy Światu, że Warszawa tak jak i wiele innych miast Polski, zostały celowo i metodycznie ograbione i zniszczone po 1939 r. przez Niemców i Sowietów przy biernej postawie aliantów.

Przypominać należy Światu, że my, Naród Polski, który walczył na wszystkich frontach II Wojny Światowej: na lądzie i na morzu i w powietrzu, zachowaliśmy jedynie prawo do: własnego języka, okaleczonego godła – orła białego na czerwonym tle bez korony, barw i hymnu narodowego.