Q.10. Sejmowe kumoterstwo c.d.

Przypomnę, że ośmieliłem się napisać do posłów członków tak zwanej sejmowej komisji hazardowej, odpowiednio na adresy e-mail: Mirosław Sekuła, Miroslaw.Sekula@sejm.pl Bartosz Arłukowicz, Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl Beata Kempa, Beata.Kempa@sejm.pl Sławomir Neumann, Slawomir.Neumann@sejm.pl Franciszek J. Stefaniuk, Franciszek.Stefaniuk@sejm.pl Jarosław Urbaniak,[…]

Kontynuuj czytanie …

Q.8. Sejmowe kumoterstwo.

Ośmieliłem się napisać do posłów tak zwanej sejmowej komisji hazardowej, odpowiednio na adresy e-mail: Mirosław Sekuła, Miroslaw.Sekula@sejm.pl Bartosz Arłukowicz, Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl Beata Kempa, Beata.Kempa@sejm.pl Sławomir Neumann, Slawomir.Neumann@sejm.pl Franciszek J. Stefaniuk, Franciszek.Stefaniuk@sejm.pl Jarosław Urbaniak, Jaroslaw.Urbaniak@sejm.pl Zbigniew F.[…]

Kontynuuj czytanie …