TSUE. Wniosek o adwokata

Stosownie do udzielonej mi rady przez Sąd Okręgowy w Gdańsku w osobie wiceprezes SSO Joanna ŁAGUNA-POPIENIU zwróciłem się Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu o ustanowienie dla mnie adwokata z moim udziałem celem złożenie skargi do TSUE na państwo polskie.

Źródło zdjęcia: http://www.gdansk.so.gov.pl/uroczyste-przedstawienie-prezesa-i-wiceprezesa-ds-karnych-sadu-okregowego-w-gdansku

Natomiast Sąd Apelacyjny w Gdańsku w osobie Przewodniczący SSA Barbara RĄCZKA-SEKŚCIŃSKA odrzuciła mój wniosek o ustanowienie pełnomocnika do wniesienia skargi do Trybunału Sprawiedliwości UE.

Źródło zdjęcia:  https://www.tvp.pl/regiony-tvp/regiony/bydgoszcz/aktualnosci/na-sygnale/utp-zaplaci-420-tys-zl-za-smierc-studentki-apelacja-odrzucona/46654906

Zaś Sąd Rejonowy w Wejherowie na zarządzenie anonimowego sędziego, sprawstwo kierownicze prezes SSR Ewa KRUK oświadczył, że jest niewłaściwy w sprawie.

Źródło zgięcia: http://www.tubawejherowa.pl/aktualnosci/czytaj/522/PRZEPROWADZKA-WEJHEROWSKIEGO-SADU

Moje uzasadnienie. Wszystkie władze w Polsce a w szczególności sądy od lat skutecznie zbywają udzielenie mi odpowiedzi na moje pytania prejudycjalne.

Tym sposobem w ciągu dwóch lat zebrałem 1880 dowodów na tę okoliczność. Są to dowody na okoliczność zamykania nam – Polkom i Polakom – prawa do sądu, czyli prawo do rozstrzygnięcia rzetelnego i jawnego sporu. Jest to wynik tego, że nie ma: wolności i ochrony komunikowania się obywatela z sądami i swobodnego dostępu do ponumerowanych stron akt sprawy z ich spisem dokumentów.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy ciąg zdarzeń.

Dodaj komentarz

69 − 61 =