307 POLAKÓW obali ŻydoKomunę!

Wywołać KONSTYTUANTĘ niczym POWSTANIE NARODOWE.

307 POSŁÓW POLAKÓW BEZ ROZLEWU KRWI

MOŻE ZMIENIĆ KONSTYTUCJĘ III RP/PRL BIS

I URUCHOMIĆ REPARACJE WOJENNE

OD GERMAŃCÓW I SOWIETÓW

Niepodważalnym symbolem rządów ŻydoKomuny w POLSCE jest Pałac Kultury i Nauki im. JÓZEFA STALINA (*18-12-1878 †5-03-1953).

DO POKOJOWEGO OBALENIA

rządów ŻydoKomuny w POLSCE  niezbędna jest większość konstytucyjna w Sejmie 460:3×2=307. Jak do tej pory nie powstała żadna organizacja, która prosto i jasno zwróciłaby się do NARODU z programem. Do obalenie ŻydoKomuny trzeba by do Sejmu było wybranych 307 POLAKÓW, którzy swoją POLSKOŚĆ dokumentują od pokoleń. W tym celu każdy kto ubiega się o jakikolwiek urząd winien być „prześwietlony” do 1900 roku. Czy w czasie od 1900 r. jego antenat (przodek) nie był: kolaborantem, sprzymierzeńcem, kapusiem, szmalcownikiem czy zdającą na rzecz okupantów POLSKI. Taki obywatel ma splamiona krew i nie daje gwarancji, że czynu nie powtórzy za swoim antenatem. Jest wiele innych funkcji, aby wykazać swoją lojalność wobec NARODU. Cudzoziemcy i wszelkie maści POP-y (pełniący obowiązki POLAKA) mogą ubiegać się o funkcje z wyboru dopiero w trzecim pokoleniu.

KONSTYTUCJA III RP/PRL BIS

Rozdział XII.  ZMIANA KONSTYTUCJI Art. 235.

  1. Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Rzeczypospolitej.
  2. Zmiana Konstytucji następuje w drodze ustawy uchwalonej w jednakowym brzmieniu przez Sejm i następnie w terminie nie dłuższym niż 60 dni przez Senat.
  3. Pierwsze czytanie projektu ustawy o zmianie Konstytucji może odbyć się nie wcześniej niż trzydziestego dnia od dnia przedłożenia Sejmowi projektu ustawy.
  4. Ustawę o zmianie Konstytucji uchwala Sejm większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.
  5. Uchwalenie przez Sejm ustawy zmieniającej przepisy rozdziałów I, II lub XII Konstytucji może odbyć się nie wcześniej niż sześćdziesiątego dnia po pierwszym czytaniu projektu tej ustawy.
  6. Jeżeli ustawa o zmianie Konstytucji dotyczy przepisów rozdziału I, II lub XII, podmioty określone w ust. 1 mogą zażądać, w terminie 45 dni od dnia uchwalenia ustawy przez Senat, przeprowadzenia referendum zatwierdzającego. Z wnioskiem w tej sprawie podmioty te zwracają się do Marszałka Sejmu, który zarządza niezwłocznie przeprowadzenie referendum w ciągu 60 dni od dnia złożenia wniosku. Zmiana Konstytucji zostaje przyjęta, jeżeli za tą zmianą opowiedziała się większość głosujących.
  7. Po zakończeniu postępowania określonego w ust. 4 i 6 Marszałek Sejmu przedstawia Prezydentowi Rzeczypospolitej uchwaloną ustawę do podpisu. Prezydent Rzeczypospolitej podpisuje ustawę w ciągu 21 dni od dnia przedstawienia i zarządza jej ogłoszenie w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej.

Materiały do dyskusji.

Nazwa państwa.

Rzeczpospolita POLAKÓW

1. Bogactwa naturalne występujące w: geosferze, biosferze i atmosferze są własnością Narodu. Jest to „pożyczka” od naszych jeszcze nie narodzonych wnuczków, ale zapłacona krwią naszych praprzodków w walce o: byt, niepodległość i wolność Polski.
2. Dziedzictwem Narodowym jest nasza: historia, kultura i język ojczysty. Podlegają one powszechnej ochronie.
3. Ustrój państwa opiera się na podziale i równowadze władz:

a) ustawodawcza – stanowi prawa;
b) wykonawcza – rządzi i egzekwuje prawa;
c) sądownicza – rozstrzyga spory w oparciu o precedens;
d) informatyczna – zabezpiecza, gromadzi i każdemu udostępnia zgromadzone informacje. Dane o osobach pełniących funkcje publiczne są jawne.
4. Prawo tworzy się na podstawie pięciu aksjomatach, pewnikach, postulatach:

a) życie jest najwyższą wartością;
b) wolność jest przypisana do życia;
c) czas i natura tworzą prawo;
d) rodzina jest gwarancją trwania;
e) praca jest źródłem dobrobytu.
5. Każdemu zapewnia się, niezależnie od jego sytuacji materialnej i na równych prawach jednakowy dostęp do obrony praw sformowanych na podstawie pięciu powyższych aksjomatach. Każde postępowanie przed i samej władzy jest co najmniej dwuinstancyjne.
6. Własna waluta a rynek funkcjonuje na podstawie Kredytu Społecznego.
7. Udział w wyborach i referendach jest obowiązkowy. Są one tajne i równe oraz organizowane co dwa lata w jednomandatowych równych okręgach.
8. Naród bezpośrednio wybiera na 6-letnią jednorazową kadencję do poniższych funkcji, przy tym można piastować tylko dwie funkcje w różnym czasie:

a) Prezydenta Polski,
b) Rzecznika Praw Obywatelskich,
c) kasztelana, wójta i wojewody,
d) sędziego pokoju dla każdej gminy,
e) prezesów sądów rejonowych i okręgowych;
f) wojewódzkiego: lekarza, kuratora i komisarza wyborczego.
9. Naród bezpośrednio wybiera na 6-letnią kadencję: radnych, posłów, senatorów oraz ławników do sądów: rejonowych i okręgowych. Przy tym marszałkiem Sejmu, Senatu i przewodniczącym rady zostaje ta osoba, która uzyska najwięcej głosów. Funkcje te można sprawować tylko dwie kadencje. Składy tych organów wymieniane są co dwa lata w ilości 1/3.
10. Każdy wyborca ma prawo zgłosić tylko jednego kandydata w swoim miejscu zamieszkania do każdej funkcji. Pretendenci do funkcji sami zgłaszają swoją kandydaturę i muszą być zdrowi oraz nie karani.
11. Podstawową jednostką samorządu terytorialnego jest kasztel (dzielnica i sołectwo), który obejmuje obszar jednego gimnazjum czy parafii. Państwo podzielone jest na gminy, dobrowolne ich związki i województwa.
12. Podstawą obrony Ojczyzny i własnego domu jest pluton defensywy (obrony) kasztelu.
13. Urząd Straży Konstytucyjnej (USK) czuwa nad jej stosowaniem i przestrzeganiem. Na czele USK stoi Rzecznik Praw Obywatelskich a jednostką podstawową jest Gminny Sędzia Pokoju.
14. Zamach na Konstytucję będzie srogo karany.

Wywołanie Konstytuanty postuluję sprzed wyborów 2005 r.

Albowiem nie może być tak, że kilku facetów coś opracuje,

a następnie tak spłodzony tekst poddano pod referendum.

27 maja 2015 r.

Zbigniew Grabowski

      W tym roku 2022 będziemy obchodzili CCXXXI rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 a jej podstawowy wymogów do dziś nie został zrealizowany.

VI. SEJM, CZYLI WŁADZA PRAWODAWCZA.

          Zapobiegając z jednej strony gwałtownym i częstym odmianom Konstytucji narodowej, z drugiej uznając potrzebę wydoskonalenia onej po doświadczeniu jej skutków co do pomyślności publicznej, porę i czas rewizji i poprawy Konstytucji co lat dwadzieścia pięć naznaczamy, chcąc mieć takowy sejm konstytucyjny ekstraordynaryjny podług osobnego o nim prawa opisu.

 

 

Dodaj komentarz