1 IX = Światowy Dzień Polaka.

Tegoroczne obchody NARODOWEGO BUNTU powszechnie nazywanego SIERPIEŃ 80, z którego zrodził się największy w Świecie ruch społeczny SOLIDARNOŚĆ oraz LXXXVI rocznica napaści Niemców na POLSKĘ dowodzą, że nasza sytuacja NARÓD POLSKI nadal jest stanem szczurów w worku. Kiedy worek leży spokojnie, to szczury przegryzają go i uciekają. Kiedy zaś ktoś systematycznie tym workiem potrząsa, to zwierzaki rzucają się na siebie… Rządzący POLSKĄ od września 1939 r. systematycznie potrząsają nami NARODEM jak owym workiem ze szczurami.

Nie ja to wymyśliłem, aby 1 wrzesień każdego roku był ŚWIATOWYM DNIEM POLAKA = ŚDP. Pomysł bardzo mi się podoba i jestem całym sercem za tym. Trzeba bowiem stale przypominać, tu u nas w POLSCE i Europie a w szczególności Niemcom, Anglikom i Francuzom oraz w całym Świecie. Oto na mocy porozumienia Hitlera ze Stalinem przez pakt Ribbentrop – Mołotow z 23-08-1939 r. we wrześniu 1939 roku dokonał się IV rozbiór Polski.

Przy tym Olafa Scholtz’a na stanowisku kanclerza Niemców od 6-05-2025 zastąpił Joachim-Friedrich Martin Josef Merz (ur. 11-11-1955)

Dziś  WŁADIMIR WŁADIMIROWICZ PUTIN (ur. 7-10-1952) wspólnie z Niemcami, Francuzami i USA dokonał rozbioru Ukrainy. To tylko kolejny dowód na to, że traktaty i zobowiązania międzynarodowe są tyle samo warte co przysłowiowy zeszłoroczny śnieg. To Anglia, Rosja i USA gwarantowały Ukrainie nienaruszalność granic. I co z tego? Dziesiątki tysięcy zabitych. Zburzone całe miasta i wsie. Na Ukrainie ludzie nie maja dostępu do: wody, prądu, lekarstw. Idzie kolejna zima…

Również Dziś pojęcie WOJNA nie jest fizycznym starciem wojsk. Może nawet do niego nie dojść…

Czas wyborów to dni, w których rządzący POLSKĄ pokazowo bratają się z NARODEM. Wybory i referenda powinny odbywać się systematycznie co 2 lata i muszą być obowiązkowe tak jak płacenie podatków. Dlatego niezbędne jest wywołać KONSTYTUANTĘ [jest to zgromadzenie ustawodawcze, którego zadaniem jest uchwalenie KONSTYTUCJI] jak POWSTANIE NARODOWE. Z tego tytułu niezmiennie należy głosić myśl #WszyscyWon i tak też czynić by ideologia #ŻydoKomuny i ich rządy zostały trwale wyrwane z korzeniami z POLSKI. POLSKA nie może być dla Żydofilów, Germanofilów czy Rusofilów.

* * * * *

DEH = dni edukacji historycznej uprawiam od września 2021.

Doskonalę i poprawiam pierwotny teks, który był opublikowany 1-09-2023. 

Wbrew temu co głosi oficjalna rządowa propaganda POLSKA od 1939 nie odzyskała niepodległości. Wystarczy zajrzeć do obowiązującej w POLSCE KONSTYTUCJI. W preambule [wstęp] jest zapisane.

(…) pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane, pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność, w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem, ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej jako prawa podstawowe dla państwa oparte na poszanowaniu wolności i sprawiedliwości, współdziałaniu władz, dialogu społecznym oraz na zasadzie pomocniczości umacniającej uprawnienia obywateli i ich wspólnot. Aby dalej zapisać. Art. 104. 1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborcówOraz Art. 180. 1. Sędziowie są nieusuwalni.

Niech każdy spróbuje odpowiedzieć sobie na pytanie. Jeżeli posłowie nie odpowiadają przed wyborcami to przed kim oni padają na kolana i pochylają głowy? Aby odpowiedzieć na tak postawione pytanie trzeba sięgnąć do HERODOTA. Przez BADANIE DOCHODZI SIĘ DO WIEDZY O PRZESZŁOŚCI. Dlaczego? Kto? Jak? Zafundował nam KONSTYTUCJĘ III RP/PRL BIS.

Chcemy mieć KONSTYTUCJĘ dla NARODU!

Taką, aby każdy z nas mógł być konstytucjonalistą.

TAM POWINNA BYĆ GWARANCJA!

WYBORY I REFERENDA MUSZĄ

ODBYWAĆ SIĘ REGULARNIE CO DWA LATA

NATOMIAST ZA UDOWODNIONE ZŁAMANIE KONSTYTUCJI BĘDZIE SUROWA I PRZYKŁADNA KARA INFAMIA = SKAZANIE NA NIEPAMIĘĆ Z UTRATĄ PRAW ORAZ MAJĄTKU

* * * * *

Marzycielu! Pobudka! Budujemy Eurosowchoz.

Dodaj komentarz