Konstytucja. Dualizm. Eugenika. Delikt. Bełkot.

Konstytucja to najwyższe prawo III RP lub PRL Bis, jak kto woli. Dualizm to jednoczesne występowanie dwóch odmiennych zjawisk, np. Bóg = dobro, uczciwość i Szatan = zło, perfidia. Eugenika to „naukowa” hodowla człowieka. Zdrowy tak chory nie. Delikt to czyn karalny. Organa ścigania III RP… winny żwawo zająć się problemem, albowiem

Konstytucja III RP… stanowi: Art. 188. Trybunał Konstytucyjny orzeka w sprawach: 1. zgodności ustaw i umów międzynarodowych z Konstytucją (..) Art. 190. 1. Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego mają moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne. 2. Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawach wymienionych w art. 188 podlegają niezwłocznemu ogłoszeniu w organie urzędowym, w którym akt normatywny był ogłoszony. Jeżeli akt nie był ogłoszony, orzeczenie ogłasza się w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”.

Zły to Trybunał Konstytucyjny III RP… (dalej TK) zgodnie z wyżej przytoczonym zapisem w Konstytucji III RP… TK podczas jawnego posiedzenia w dniu 22-10-2020 ogłosił Wyrok K1/20. Wyrok ten tego samego dnia TK przedstawił w swoim organie urzędowym [strona w internecie jako narzędzie powiadamiania]. Każdy mógł i może sobie to sprawdzić i zgłębić ten „zawiły” tekst. Jasno z niego wynika. Ustawa z 7-01-1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży [aborcja eugeniczna] (…) jest niezgodna z (…) Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.

https://trybunal.gov.pl/postepowanie-i-orzeczenia/wyroki/art/11300-planowanie-rodziny-ochrona-plodu-ludzkiego-i-warunki-dopuszczalnosci-przerywania-ciazy

Zgodnie z Konstytucją III RP… art. 190. 1. Orzeczenie nabyło moc powszechnie obowiązującą i ostateczne. Nic bardziej błędnego! Kiedy treść wyroku K1/20 z 22-10-2020 stała się publiczną [powszechnie dostępna] wiadomością wywołała natychmiastowy skowyt i zawodzenie dobrze zorganizowany i opłacony Strajk Kobiet. Prym wiodła osoba przypominająca kobietę zionęła nienawiścią niczym smok wawelski ogniem. I wówczas do akcji wkroczył dobry.

Dobry to nadsekretarz III RP… [to odwołanie do czasów PRL-u. Wówczas PZPR = Polska Zjednoczona Partia Robotnicza konstytucyjnie była przewodnią siła Narodu a jej sekretarz miał nieorganiczną władzę. Mógł wszystko] Ob. Jarosław A. KACZYŃSKI (*18-06-1949) jako Wiceprezes Rady Ministrów ustami tejże Rady, powołując się na wyższą konieczność [Konstytucja III RP… nie przewiduje!] spowodowana „niepokojami społecznemu” w wyniku wyroku TK K1/20 z 22-10-2020 orzekł, iż data publikacji tegoż wyroku wymaga przeanalizowania wyboru właściwej daty tej publikacji. Z początkiem grudnia 2020 Rada Ministrów oświadcza. Niewątpliwie wyrok Trybunału Konstytucyjnego podlega ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw wówczas, kiedy TK przedstawi uzasadnienie do wyroku K1/20.

No i w te pędy skład orzekający TK [13 osób]: Julia PRZYŁĘBSKA – przewodniczący, Zbigniew JĘDRZEJEWSKI, Leon KIERES, Mariusz MUSZYŃSKI, Krystyna PAWŁOWICZ, Stanisław PIOTROWICZ, Justyn PISKORSKI – sprawozdawca, Piotr PSZCZÓŁKOWSKI, Bartłomiej SOCHAŃSKI, Jakub STELINA, Wojciech SYCH, Michał WARCIŃSKI i Jarosław WYREMBAK natychmiast zabrał się do roboty by sporządzić uzasadnienie do własnego wyroku. Konstytucja w tym temacie mówi artykułem 173. Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Te 13 osób natychmiast zabrało się do roboty i mozoląc się w pocie czoła przez ponad 3 miesiące spłodziło uzasadnienie do własnego wyroku K1/20, bo jakoś wcześniej umknęło ich uwadze to, że każdy wyrok winien mieć jakieś uzasadnienie. I tym razem zgodnie z wymogami konstytucyjnymi wyrok zostanie opublikowany wczoraj [27-01-2021] w Dzienniku Ustaw 2021 poz. 175 i liczy sobie 2 strony. O fakcie poinformowało Centrum Informacyjne Rządu. Wyrok pojawił się w Dzienniku Ustaw o godz. 23.25. To oznacza, że zaczął od tej pory obowiązywać. Natomiast w Monitorze Polskim opublikowano uzasadnienie tego wyroku. Sporządzone jest na 151 stronach. Dla mnie jest to zwyczajny bełkot. Jest to tekst pozbawiony sensu, niezrozumiały i mocno zawiły.

Przyjmuję, że przeciętnie zdolny człowiek [do których się zaliczam] czyta ze zrozumieniem znormalizowany prosty tekst (1.800 znaków na stronę, 30 wierszy po 60 znaków) 3 do 5 minut. Uzasadnienie wyroku TK K1/20 to nie jest prosty tekst spisany jest na 151 stronach. Zatem przeciętnie zdolny człowiek, podobny do mnie, na przeczytanie znormalizowanego tekstu o 151 stronach [151 x 3 lub 5 min] potrzebuje 450 do 750 min. [od 7 do 12 godz.]. No ale tu jest drobny szkopuł. Uzasadnienie wyroku TK K1/20 w większości sporządzone jest drobnym drukiem. Przeciętna strona uzasadnienia liczy sobie dwa razy więcej znaków, np. str. 4 ma 3.831 znaków; str. 46 ma 4.139 znaków; str. 100 ma 4.323 znaków no a str. 150 ma 3.701 znaków. Przyjąć zatem należy, że jest to tekst dwa razy dłuższy od teksu znormalizowanego [30 wierszy po 60 znaków] i na jego przeczytanie ze zrozumieniem przeciętny człowiek potrzebuje [do których się zaliczam] ponad 16 godzin! Samo powolne przewijanie tego teksu, z pobieżnym rzucaniem oka na tekst na ekranie komputera zajmuje co najmniej kilkanaście min.

I tak jak miało to miejsce w październiku 2020 r. tak i tym razem publikacja wyroku K1/20 z uzasadnieniem wywołała natychmiastowy skowyt i zawodzenie dobrze zorganizowany i opłacony Strajk Kobiet. Tymczasem podano do publicznej wiadomości. W 2020 r. ludność Polski zmniejszyła się o ponad 120 tys. Nie pomogło 500+ czyli po 500 zł na każde dziecko. Masoński Światowy Rząd (MŚR) zakłada, że w Polsce może żyć 14 do 16 mln ludzi, aby świadczyć usługi dl członków tegoż MŚR.

 

 

 

Dodaj komentarz