PNP cz. 4. Leczyć! Zapobiegać! Nie szczepić!

Rok czasu potrzebowali eksperci od CHIŃSKIEJ ZARAZY, aby stwierdzić, że przyłbica czy szalik nie zabezpieczają przed tym choróbskiem. Teraz trzeba musowo nosić namordki [maseczki] najlepiej chirurgiczne. Przez ponad rok nie został rozwiązany podstawowy problem. Co z namordkami? Wszędzie ich pełno. Fruwają niczym wolne ptaki rozsiewając CHIŃSKA ZARAZĘ. I na to najlepszym lekarstwem mają być szczepionki?

Przeto ośmielę się przypomnieć. Rok temu zgłosiłem PNP Polski Narodowy Patent. Jako autor pomysłu uzurpuję sobie prawo do PNP nr 1 którym jest Zapobiegacz ADiO. ADiO bazuje na działaniu: ozonu, który niszczy bakterie i promieni UV-C o odpowiednim natężeniu zabiją wszystko co żyje.

Prosty Zapobiegacz ADiO. Jego używanie winno odbywać się w lokalu bez ludzi. Najtańsze rozwiązanie. Sama lampa koszt 150 zł może być mocowana w różnych pozycjach. Niezbędnym elementem winien być wyłącznik automatyczny, aby możliwe było włączanie Zapobiegacza ADiO bez naszej obecności.

Rok temu zwróciłem się do Polska Fundacja Rozwoju o przyznanie mi kwoty 10.000 zł na zbudowanie prototypu i załatwienie formalności, aby uruchomić produkcję Zapobiegacza ADiO. Moja prośba została odrzucona. Tym sposobem wpadałem na pomysł PNP. Tak jak codzienna higiena i kanalizacja chronią ludzkość przed bakteriami, wisusami i zarazkami tak stosowanie Zapobiegacza ADiO różnego rodzaju może powodować, że CHIŃSKA ZARAZA i nie tylko, przestanie wywoływać strach i panikę. Skutecznie zostanie przerwane kółko CHIŃSKIEJ ZARAZY

No a teraz dowiadujemy się, że w Polsce będzie budowana fabryka szczepionek. Tymczasem zarażone namordki nadal będą swobodnie fruwać rozsiewając CHIŃSKĄ ZARAZĘ. No bo wiecie rozumiecie. Szczepiona to jest to co nam najbardziej jest potrzebne. Żadna szczepiona nie uchroni nas przed wszechobecnymi fruwającymi, jak wolne ptaki, jednorazowymi maseczkami i rękawiczkami niewiadomego pochodzenia i z nieznanymi substancjami. A taki niepozorny PNP nr 1 Zapobiegacz ADiO owszem. Może zniszczyć i zabić wszelką zarazę, jeżeli będzie powszechnie stosowany. Dlaczego jest taki ogromny pęd ku tym szczepionkom?

Ze szczepionki na CHIŃSKĄ ZARAZĘ pożytki czerpią nieliczni stając się prawdziwymi władcami naszego Świata zdolnych nawet powołać RZĄD ŚWIATOWY. A taki niepozorny PNP nr 1 może spowodować, że plany iluminatów i masonów można zniweczyć. No bo tu każdy i bez większych nakładów może sobie to zbudować i co najważniejsze, nie jest wymagana czyjaś zgoda.

Dodaj komentarz

3 + = 8