12. Bandyta na urzędzie. HARACZ RTV

Dlaczego jest to HARACZ RTV? Ano temu, że my Naród mamy tylko płacić i nic nie gadać zaś hardych i krnąbrnych przykładnie i surowo należy karać. Albowiem żadna władca nie może się utrzymać bez agitacji o swojej BOSKIEJ NIEOMYLNOŚCI.

Tym sposobem otrzymałem kolejny dowód pismo, kwit BOSKIEJ NIEOMYLNOŚCI spółki Poczta Polska. Tym razem dwustronicowego bełkotu autorem jest Z UPOWAŻNIENIA DYREKTORA CENTRUM OBSŁUGI FINANSOWEJ STANOWISKO ds. ABONAMENTU RTV Karolina Harasimowicz. Do poczytania poniżej. A ja nadal i z oślim uporem (pieniactwo) podtrzymuję moje oskarżenie. Sprawstwo kierownicze przypisuję:

Ob. Tomasz ZDIKOT – prezes, Poczta Polska SA;

Ob. Dorota W. ADRJAN – naczelnik Urząd Skarbowy, Wejherowo;

Ob. Mieczysław CHUDZIŃSKI – dyrektor Wojskowe Biuro Emerytalne, Gdańsk.

Wbrew oczywistym i twardym dowodom o braku moich zobowiązań w temacie HARACZ RTV wymienione powyżej osoby nie zatrzymały uszczuplania mojego świadczenia. 27-04-2020 dyrektor Centrum Obsługi Finansowej Poczta Polska w Katowicach Ob. Bronisław KORFANTY dostarczył mi dwa dowody mojej niewinności.

Proszę spokojnie obejrzeć te kwity. Pierwszy informuje, że ostatniej opłaty HARACZ RTV dokonaliśmy w 1997 r.

Po 11 latach z datą 16-05-2008 kierownik p.p.u.p. (= przedsiębiorstwo państwowe użyteczności publicznej) Poczta Polska

Ob. Iwona FIGIEL zawiadamia nas (małżonków), że nadano nam numer identyfikacyjny do HARACZ RTV. No cóż z tego, że my tego kwitu nie odebraliśmy. Zgodnie z BOSKĄ NIEOMYLNOŚCIĄ kwit uznano za doręczony. Co skutkuje prawem dochodzenia HARACZ RTV.

No i po kolejnych 11 latach z datą 30-09-2019 kierownik tym razem Poczta Polska SA (już nie p.p.u.p.) Grażyna SZALLA wzywa mnie na podstawie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji abym w terminie 7 dni wpłacił kwotę 1.522,70 zł plus 8,00% odsetek. Przy tym kobiecina G. SZALLA tak jest przejęta swoją kierowniczą funkcją, że nie potrafiła poprawnie napisać nazwy mojej wioski. Dodała końcówkę …OWO.

Wszystkie osoby wyżej wymienione udowodniły, że KONSTYTUCJA ICH NIE OBOWIĄZUJE. Jest to wynik świadomego braku ustawowej regulacji bardzo prostej i skutecznej przed fałszerstwem akt zasady: JEDNA SPRAWA JEDNE AKTA Z NUMEROWANIEM STRON AKT PRZED WYSŁANIEM PISMA DO PETENTA A AKTA SĄ DOSTĘPNE PRZEZ INTERNET. Tak po sobiepańsku i bezprawnie namnaża się byty w urzędach i sądach bez numerowania stron akt sprawy. My zaś, Polki i Polacy, walimy własnym łbem w żelbetowy mur bezprawia. Jako że od września 1939 r. w Polsce stosowana jest niezmiennie zasad. KTO WŁADZY NIE SPRZYJA MA CIUCHOLAND I WCINA KASZANKĘ.

No cóż z tego, że w Konstytucji stoi napisane, art. 42. 3.

Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

89 − 84 =