9. Bandyta na urzędzie! HARACZ RTV.

Tym razem moje pieniackie kroki skierowałem do Prezydenta III RP, jako że „Z upoważnienia DYREKTORA WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO w Gdańsku” APROBANT Beata STANISŁAWOWICZ „kwitem jak za węgiel” zawiadomiła mnie, że „W miesiącu 11/2020r. będą potrącane wierzytelności: – rata miesięczna w kwocie 650,49 zł – z tyt. w/w zajęcia.” Taki to sposobem już od kilku lat brakuje mi na leki. Tak to właśnie się robi wobec tych, którzy nie schlebiają władzy. Po raz kolejny, od ponad roku pytam temacie HARACZ RTV. Czym to różni się od czasów, gdy do nas, Polek i Polaków, strzelano na ulicach?

Udowodniłem! Prezes Poczta Polska S.A. Ob. Tomasz ZDZIKOT (*2-11-19790) jest kierownikiem sprawstwa art. 18 Kodeks karny. Formy zjawiskowe czynu karalnego.

  • 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
  • 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
  • 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

Jako że kierownik wydziału HARACZ RTV Poczta Polska Grażyna SZALLA upomnieniem z 30-09-2019 sfabrykowała dokument na okoliczność niepłacenia przeze mnie HARACZ RTV. Zaś dyrektor centrum obsługi HARACZ RTV w Katowicach Ob. Bronisław KORFANTY dostarczył mi pod datą 27-04-2020 kwity z którego jednoznacznie wynika, że HARACZU RTV nie płaciłem od 1997 r.

Tymczasem wystawiona URZĘDOWĄ EGZEKUCJĘ od 2014 r. Pięć lat wstecz licząc od 30-09-2019 r. Kolejny kierownik sprawstwa to naczelnik Urzędu Skarbowego w Wejherowie Ob. Dorota W. ADRJAN (brak daty urodzenia) które ową egzekucję opatrzyła tytułem wykonawczym w osobie Michał BIGOTT. Na wykonanie tego urzędniczego odstrzału potrzebował tylko kilku dni. Do mnie ową urzędową egzekucję wysłał po 3 miesiącach. No i oto świeżutki kwit EGZEKUCJI Z URZĘDU

No i następny kierownik sprawstwa dyrektor Wojskowego Biura Emerytalnego w Gdańsku (WBE) Ob. Mieczysław CHUDZIŃSKI (brak daty urodzenia). WBE w 4 dni zawiadamia mnie o owej egzekucji. Zobacz kwit na początku tego wpisu.

Taki wynik nie może dziwić. To rezultat ustawowego obdarzenia urzędników BOSKĄ NIEOMYLNOŚCIĄ. Rozpoznawanie spraw odbywa się zza biurka i bez wychodzenia z domu. Jest to wynik braku ustawowej regulacji zasady JEDNA SPRAWA JEDNE AKTA. Tak namnaża się byty urzędowe bez numerów stron akt sprawy. My zaś walimy własnym łbem w betonowy mur bezprawia. Czyli mamy stan jak za Hitlera. Strzał. Bez możliwości obrony.

Niezależnie od powyższego sprawę HARACZ RTV skierowałem do Ob. Ob. Teresa RUTKOWSKA-SZMYDYŃSKA zasiadająca na stolcu Prokuratora Regionalnego w Gdańsku.

CDN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

69 − 59 =